Про книгу Елізабет Берінгер «Рудольф Штайнер: життя, світ думки, імпульси»

Книга Елізабет Берінгер «Рудольф Штайнер: життя, світ думки, імпульси»В 2014 році з метою популяризації антропософії та відомостей про її засновника Рудольфа Штайнера фонд видав книгу Елізабет Берінгер «Рудольф Штайнер: життя, світ думки, імпульси».

Рудольф Штайнер (1861-1925) належить до тих непересічних особистостей, чий вплив поширюється далеко за межі їх епохи. Його думки творять і сьогодні, його імпульси проявляють себе у сферах педагогіки, банківської справи, сільського господарства, медицини, мистецтва, побудови соціальних відносин, аби світ людей ставав дедалі людянішим.

Дуже радує те, що перший переклад книги Елізабет Берінгер з німецької мови здійснений саме для України.

Це щедро ілюстрована і доступна розповідь про віхи життя мислителя і діяча, про підґрунтя заснованої ним антропософії та її живе втілення у сфери людського буття. Книга складається з 111 сторінок. Її можна замовити на нашому сайті. Ви можете ознайомитися зі змістом книги:

Зміст книги Е.Берінгер "Рудольф Штайнер: життя, світ думки, імпульси"

Ця книга базується на матеріалах виставки «Рудольф Штайнер – життя та справа життя», яку створила Елізабет Берінгер. Зі стендами цієї виставки німецькою мовою можна ознайомитися на сайті http://www.rudolf-steiner-exhibition.org/willkommen/die-ausstellung/

За ініціативи Роберти Калініченко матеріали виставки та згадана книга були перекладені українською мовою. Роберта разом з Наталією Джиоєвою-Хазельштайнер переклали більшу частину тексту. Їх підтримали Світлана Екс та Ольга Галкіна.

Експозиція виставки «Рудольф Штайнер – життя та справа життя» складається з 18 стендів монументальної графіки: шість стендів присвячені біографії Рудольфа Штайнера, три – основам антропософії, далі по одному – естетиці, образотворчому мистецтву (1-й і 2-й Гетеанум), мистецтву театру, педагогіці, лікувальній педагогіці, медицині, соціальним життєформам, сільському господарству, природничим наукам. Зі стендами виставки українською мовою можете ознайомитися на сайті.

Свої пропозиції та запитання надсилайте на krokyinua(at)gmail.com, або скористайтеся пунктом меню Надіслати повідомлення.


Навігація по сайту для смартфонів

1 Про фонд   ->   1.1 Новини   |

1.2 Надіслати повідомлення   |   1.3 Наші друзі

2 Про книгу   ->   2.1 Шлях до книги   |

2.2 Рядки з книги   |   2.3 Замовити книгу

3 Антропософія в Україні

4 Виставки про Рудольфа Штайнера   ->

4.1 Е.Берінгер про створення виставки та книги

4.2 Фото з  виставок в Дніпропетровську 2013

4.3 Фото з виставки в Кривому Розі 2014

4.4 Фото з виставок в Івано-Франківську 2015