Виставка «Рудольф Штайнер – життя та справа життя» відкриється в Івано-Франківську 3 березня 2015 року

3-го березня в Івано-Франківській галереї “Бастіон” відкриється виставка “Рудольф Штайнер: життя, світ думки, імпульси”. Її автором є Елізабет М.Берінгер — німецька письменниця, дослідниця життя і творчої діяльності Р.Штайнера, громадський діяч, лектор.

З 4 березня пані Берінгер буде гостею Івано-Франківська. Тут вона читатиме лекції про педагогіку, мистецтво, естетику, медицину з точки зору антропософської науки.

Ознайомитися зі стендами виставки можна на сторінках:
http://kroky.in.ua/vistavka/
http://www.rudolf-steiner-exhibition.org/вітаємо-вас/
Експозиція виставки складається з 18 стендів монументальної графіки: шість стендів – це біографія Рудольфа Штайнера, три – основи антропософії, і далі – по одному щиту, присвяченому естетиці, образотворчому мистецтву (1-й і 2-й Гетеанум), мистецтву театру, педагогіці, лікувальній педагогіці, медицині, соціальним життєформам, сільскому господарству, природничим наукам.

Елiзабет M.Берінгер.
http://www.elisabeth-beringer.de/
Вивчала психологію, філософію, педагогіку.
З 1987 р. – співзасновник та науковий співробітник Інституту селекції зернових в екологічному землеробстві ім. графів Й. та К. Кайзерлінк у м.Салем.
З 1995 р. засновниця, а з 2002 р. – керівник навчального семінару для вчителів вальдорфської школи та вихователів вальдорфського дитячого садка в Україні.
Письменниця, розробник кількох виставок з питань біолого-динамічного господарства а, також виставки «Рудольф Штайнер – життя та справа життя.”
Веде лекційну діяльність та постійно задіяна в організації і проведенні конференцій і семінарів на міжнародному рівні. (Серед її лекцій мають місце «Містерії Чорного моря»)
Живе на Боденському озері, що на півдні Німеччини. Одружена, має 3 дітей і 6 внуків.

Напишіть коментар чи відповідь

Your email address will not be published.